2017

Vyhlášený žebříček a ocenění dvou nejlepších v kategoriích pro rok 2017:

  • Více šampionkou Moravský Show and Ride Šampionátu v LR se stala naše Deniska se svoji Finale
  • Více šampionkou shetlandský pony Moravský Show and Ride Šampionátu se stála naše úžasná kobylka Finale
  • Carolina Solarská přes počáteční nezdary obsadila ve finále Moravský Show and Ride Šampionátu krásné 3.místo v žebříčku

1.10.2017 Finálové kolo MSRŠ Trojanovice, Nataša Respondek s Jameelou Jazz v Mladém vystavovateli 3.místo, Daniel Lodziana s Jameelou Jazz Mladý vystavovatel otevřená třída 3.místo, Denisa Lodzianová s Finale Mladý vystavovatel 6.místo, Lead Rein 2.místo, Carolina Solarská s Finale First Ridden 2.místo a s Jameelou Jazz ve stejné soutěži pro welské pony 3.místo.

9.9.2017 6.kolo MSRŠ Studénka, Denisa Lodzianová Mladý vystavovatel s Finale 2.místo, také v MV získala tato dvojice cenu Sympatie, v Lead Reinu tato dvojice obsadila 2.místo, a v jízdě zručnosti také 2.místo Daniel Lodziana Mladý vystavovatel s Jameela Jazz 2.místo, také v MV získala tato dvojice cenu Sympatie, Daniel s Finale na oprati získali 2.místo, Carolina Solarska s Finale i Jameelou Jazz ve First Riddenu získala 2.místo, Nataša Respondek s Zefírem Casanova obsadili v Mladém vystavovateli 6.místo

26.8.2017 5.kolo MSRŠ v Polance nad Odrou, Denisa Lozianova s klisnou Finale v Mladém vystavovateli se umístili na 4.místě, V Lead reinu na 2.místě, Jízda zručnosti 3.místo, Daniel Lodziana v oprati s Finale na 1.místě, v Mladém vystavovateli s Jameelou Jazz na 4.místě, Carolina Solarská 1.místo s fFnale v First Riddenu a 3.místo s klisnou Jameela Jazz, Nataša Respondek s mladým hřebečkem Zefír Casanova v Mladém vystavovateli obsadili 5.místo, v chovatelské výstavě obsadili 1.místo, hříbě pod matkou Kennbery Jessi Jazz předvedená Danielem L. se umístili na 1místo. Ivana Lacková složila výkonnostní zkoušky pod sedlem s klisnou Finale pro Shetlandskou plemennou knihu, se kterou se účastnila i chovatelské výstavy a skončili na 5.místě

5.8.2018 Mezinárodní Moravská výstava britských plemen a 4.kolo MSRŠ Olomouc, Denisa Lodzianová s klisnou Finale v Mladém vystavovateli 6.místo, v Lead Reinu obsadili 2.místo, hřebec Calamity Zuriel Casanova získal 1.místo ve své kategorii a stal se vícešampionem Welských koní, klisna Finale obsadila 4.místo v chovatelské výstavě. Více najdete ve fotogalerii.

22.7.2017 3.kolo MSRŠ v Čeladné, Denisa Lodzianová s klisnou Finale 1.místo Mladý vystavovatel, 2.místo v Lead Reinu, Jízda zručnosti 6.místo, s klisnou Jameela Jazz premiéra v Lead Reinu a dovezli si 5.místo. Daniel Lodziana s klisnou Jameela Jazz v Mladém vystavovateli obsadili 2.místo, v soutěži na oprati s klisnou Finale 1.místo. Více najdete ve fotogalerii.

1.7.2018 2.kolo MSRŠ Trojanovice, Denisa Lodzianová zde vybojovala v Mladém vystavovateli 4.místo v Lead Reinu s vodičkou Žanetou Lodzianovou obsadili 3.místo, jízda zručnosti 2.místo, Daniel Lodziana s klisnou Finale v soutěži na oprati dovezli 1.místo, Carolina Solarská nedokončila úlohu a skončila na posledním místě. Více najdete ve fotogalerii.

24.6.2017 Vělopolská podkůvka, zde startovala Denisa Lodzianová s klisnou Finale v soutěží parkur s vodičem a jízda zručnosti s vodičem, vodičem byl Daniel Lodziana, zde tat trojice vybojovala 4 a 5.místo. Více najdete ve fotogalerii.

17.6.2017 Mezinárodní výstava Welsh pony & Cob v Hradci Králové, hřebec Calamity Zuriel Casanova dovezl 2.místo v kategorii Welsh mountain pony. Více najdete ve fotogalerii.

27.5.2017 Chovatelská výstava  předvádění koní v Novém Jičíně, hřebec Calamity Zuriel Casanová s Lucii Galovou přivezli 3.místo z chovatelské výstavy, klisna Finale s Denisou Lodzianovou obsadili 4.místo. Více najdete ve fotogalerii.

1.5.2017 Výstava poníku a 1.kolo MSRŠ Prostřední Bečva– Náš hřebec Calamity Zuriel Casanova obsadil 1.místo s Ivanou Lackovou v chovatelské výstavě, tato dvojice také obsadila 1.místo v Open Ridden. Daniel Lodziana s klisnou Finale měli svou premiéru v soutěži na oprati a umístili se na 4.místě. Carolina Solarská s Finale ve First Riddenu skončila diskvalifikací- bohužel se jezdkyně velmi bála a již při vjezdu do haly plakala a nebylo schopna se na soutěž soustředit. Denisa Lodzianová s Finale v Lead Reinu s vodičem Lucii Galovou skončili na 5.místě. Denisa Lodzianová s Finale v mladém vystavovateli skončili na 4.místě. Toto kolo bylo naši premiérou v účasti v Moravském seriálu určeném pro děti a poníky, nerozvitá a strach děti byl znatelný, přesto vše zvládli a dovezli krásné umístění. Více najdete ve fotogalerii.