Horeb Blodwen(GBR), welsh mountain pony, sekce A

Klisna Horeb Blodwen, narozená 1.4.2015, ryzka, tato krásná klisna v horalském typu k nám letos dorazila z Velké Británie, Walesu. Prozatím se prohání po pastvinách a užívá si volnosti, ale v novém roce se začne připravovat na výstavy a také i na práci pod sedlem. Gwen – jak ji říkáme, se jeví jako tvrdý pracovní poník s hezkými chody, věříme , že bude pro nás přínosem.

Typický reprezentant krevních linií hřebčína Friars. Dobrá kostra i hloubka hrudníku. Pěkná mechanika pohybu. Rodina klisny Menai Silver Sachet je v ČR zastoupena v hřebčíně KVR na severní Moravě.

Dne 1.5.2018 se Horeb Blodwen, které se u nás říká Gwen, účastnila své první výstavy a mladého vystavovatele.                                                                                                                                                           1.5.2018 XXIII. ročník výstavy koní na Valašsku, obsadila 4.místo, dále se účastnila seriálu Moravský Show Pony Šampionát a v Mladém vystavovateli se umístila na 1.místě, Šampionát Junior vystavovatel 1.místo

4.8.2018 se klisna účastnila výstavy a svodu v Olomouci, kde obsadila 1.místo a byla navržena do HPK

Gwen ještě doma ve Walesu: