Oddíl pro začatečníky

Od 2.3.2021 se otvírá nový jezdecký oddíl se zaměřením na speciální výstavní třídy, vhodný pro malé začátečníky, kteří se naučí nejen jezdit, ale velmi dobře s poníky manipulovat na ruce.

Přihláška oddíl SVT

Požadavky na děti:

– věk 3 až 9 let

– nebojácnost

Potřebné vybavení:

– jezdecká helma

– bezpečnostní vesta

– jezdecké boty

– bičík

Cena 3000kč za pololetí ( 6 měsíců).

Nově příchozí začínají chodit od úterka 2.3.2021 – přihlášky sebou, pokud nebyli předem zaslány na email: jk.kennbery@seznam.cz

Možno se přihlásit kdykoliv v průběhu, pokud bude volné místo.

Docházka každé úterý 15:00 – 17:00

Počet děti v týmu max.10, minimum 5.

Tento oddíl je zaměřen na malé a začínající jezdce, kteří se nauči poníky ovládat z rudy a samozřejmě jezdit.

Možnost se účastnit jezdeckých závodu po celé ČR a především v seriálu Moravský Show Pony Šampionát, ve kterém držíme mnoho ocenění dětí např. Šampion Mladý vystavovatel také v Lead Reinu či First Riddenu. A to v letech 2017,2018,2019. V posledních dvou letech naše stáj získala nejvíce ocenění v daném seriálu.

Lead Rein je určen pro začínající jezdce ve věku 3-9 let s vodičem ( rodičem)

Členské poplatky jsou hrazeny a nevratné i v případě nemoci člena nebo ne docházky z jiných důvodů. Členské poplatky jsou hrazeny vždy včas, až do řádného ukončení členství dle stanov JK Stáj Kennbery, schválené Ministerstvem vnitra v roce 2005, následně soudem v Ostravě.

Daný účastník se stává členem JK Stáj Kennbery, zápisné se platí jednorázové ve výši 300kč. Člen platí pololetní poplatky ve výší 3000kč, docházka 1x týdně. Členské příspěvky se platí pololetně na účet klubu: 107-6456010247/0100 Komerční banka, do poznámek uvádějte jméno dítěte. Platba by měla být vždy uhrazená do 15 dne daného měsíce, kdy dítě nastoupí.

Při každé jízdě na poníkovi/koni je povinná jezdecká helma,bezpečnostní jezdecká vesta (na závodech do 18ti let povinná), dlouhé kalhoty, pevné boty, rukavice.

Členové i veřejnost se pohybují v areálu a jezdí na vlastní nebezpečí, je doporučeno uzavřít úrazovou pojistku.